Skip to main content

Dünyanın en popüler oyunu PUBG Mobile, birinci yılı kapsamında dünyanın birçok yerinde özel partiler düzenliyor. Etkinliğin Türkiye ayağı 7 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşecek.

2018 yılı içerisinde 200 milyondan fazla indirmeyle ve özellikle günlük 30 milyondan fazla aktif oyuncusuyla mobil oyunların zirvesinde yer alan PUBG Mobile, bir yılı geride bıraktı. Oyun Türkiye’de de 2018 yılında 12 milyon indirme alarak, en çok indirilen 2. oyun olmayı başardı. Bu başarılı yılın ardından Tencent Games ve PUBG ekibi oyunun ilk yıl dönümü için kutlamalar düzenleyecek. PUBG Mobile oyuncuları ve influencerların katılım göstereceği etkinlik renkli sahnelere ev sahipliği yapacak.

Etkinliğin Türkiye ayağı 7 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşecek.

Sadece PUBG Mobile oyuncularının katılım gösterebileceği etkinlik dışarıya kapalı olarak gerçekleşecek. Oyunu oynayan herkesin başvurabileceği etkinlik için kısa bir form doldurmak yeterli. PUBG Mobile oyuncuları, 2 Nisan 2019 saat 23.59’a kadar başvuru işlemlerini yaparak etkinlik için yerlerini ayırabilir. Etkinlik formuna buradan ulaşabilirsiniz.