Skip to main content

Avrupa’da ses getiren yeni aksiyon oyunlarından GunZ 2: The Second Duel, 2013’ün son çeyreğinde PC’lerde ücretsiz oynanabilecek ProSiebenSat.1 Games GmbH, ‘GunZ 2: The Second Duel’in resmi duyurusunu Avrupa için gerçekleştirdi. …

Avrupa’da ses getiren yeni aksiyon oyunlarından GunZ 2: The Second Duel, 2013’ün son çeyreğinde PC’lerde ücretsiz oynanabilecek
ProSiebenSat.1 Games GmbH, ‘GunZ 2: The Second Duel’in resmi duyurusunu Avrupa için gerçekleştirdi. 
GunZ serisinin ilkinin 2004 yılında geliştirilen devam oyunu ‘GunZ 2: The Second Duel‘ için Güney Koreli oyun geliştiricisi MAIET Entertainment, gerçek zamanlı fiziksel efektleri ve büyüleyici grafikler oluşturmak üzere optimize edilmiş RealSpace 3.0 motorunu geliştirdi. 
GunZ 2: The Second Duel: savaş ve akrobasi
Petrol yerine değerli bir kaynak olan Optimite uğruna Soğuk Savaş’ın yaşandığı bir dünyada, Axium İmparatorluğu ve Travia Cumhuriyeti bitmek tükenmek bilmeyen bir silahlanma yarışının içine girdi. 
Az sayıdaki bir grup oyuncu bile, genişçe oluşturulmuş arenaları, akıbeti belli olmayan savaş meydanlarına dönüştürebilir. ‘GunZ 2: The Second Duel‘ savaşçıları çok sayıda ateşli silah ve kesici aletin yanı sıra, yüksek hızlı PvP savaşları ve ortaklaşa seferler için birçok geliştirmeyi de kullanabilecek. GunZ 2: The Second Duel oyununun lansman sürümünde, her birinin kendine has yetenekleri olan üç karakter sınıfı yer alacak.