Skip to main content

PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 24 Ekim – 22 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılacak.

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 24 Ekim Perşembe günü başladı. Başarılı iletişim projelerinin, iletişim emektarlarının ve sektör çalışanlarının ödüllendirildiği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 22 Kasım Cuma günü sona erecek.

PRİDA İletişim Ödülleri’ne iletişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler, projeleriyle ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’, ‘Sürdürülebilir Başarı Ödülleri’ ve ‘İletişim Emektarları’ olmak üzere 6 ana başlık altında 36 kategoride başvuru yapabilecek.

PRİDA’nın bu yılki jürisinde, her kategoride ve her başlıkta en yüksek puanı alan iki proje belirlenecek ve birincinin açıklanması heyecanı ödül gecesine taşınacak. Bu yeni uygulama ile ikinci olan projenin de ödül töreninde ilan edilerek takdir edilmesi ve yarışmanın heyecanının canlı tutulması amaçlanıyor.

PRİDA İletişim Ödülleri’nin ve İDA Akademi ödüllerinin yönetmeliğine, başvuru takvimine, başvuru giriş sayfasına ve daha fazla bilgiye www.pridaodulleri.org web sitesinden ulaşılabiliyor.