Uncategorized

DigitalAge | 01.07.2013 - 09:47

PR Daily’den TTNET’e ödül

TTNET PR Daily ödüllerinde; “En İyi Toplum İlişkileri Kampanyası” ve “En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorilerinde onur ödülü aldı. ‘İnternetle Hayat Kolay’ kampanyasıyla internet okuryazarlığına katkıda bulunan TTNET, yaklaşık 2 bin 500 kişiyi internetle tanıştırdı. 12 yaş üzerindeki genç-yaşlı, kadın-erkek gibi bir kitleyi de hala internetle tanıştırmaya devam ediyor. TTNET bu projeyle, iletişim teknolojilerini […]

TTNET PR Daily ödüllerinde; “En İyi Toplum İlişkileri Kampanyası” ve “En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorilerinde onur ödülü aldı.
‘İnternetle Hayat Kolay’ kampanyasıyla internet okuryazarlığına katkıda bulunan TTNET, yaklaşık 2 bin 500 kişiyi internetle tanıştırdı. 12 yaş üzerindeki genç-yaşlı, kadın-erkek gibi bir kitleyi de hala internetle tanıştırmaya devam ediyor. TTNET bu projeyle, iletişim teknolojilerini kullanarak bilgiye erişimde eşit olanak sunmayı hedefliyor. 9 farklı ülkeden başvuruların yapıldığı PR Daily ödüllerinde “En İyi Toplum İlişkileri Kampanyası” ve “En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” ile TTNET iki ödül birden kazandı.