Skip to main content

Plantronics, yeni model kablosuz kulaklığı Voyager 3200 serisini tanıttı.

Plantronics’in son çıkardığı bluetooth kulaklık modeli Voyager 3200 serisi, iş dünyasındaki profesyonellere hitap ediyor. Akıllı sensörler sayesinde gelen çağrıları kulağınıza taktığınızda yanıtlayabildiğiniz kulaklık, bluetooth cihazlarda 30 metreye kadar kapsama alanı sunuyor. Cihaz ayrıca NFC bağlantı kurma özelliğine sahip ve bu özelliği olan cihazlarla hızlıca eşleşebiliyor.

Voyager 3200 serisinin hassas ses ayarı ve güçlendirilmiş sinyal işlemcilerine (DSPs) sahip üçlü mikrofon tasarımı sayesinde arka plandaki istenmeyen seslerin görüşmelerinize karışmasını engelliyor. Uzun süreli kullanımda da 9 gram ağırlığıyla kulağınızdaki varlığı hissedilmiyor.

Ses kalitesini üst seviyeye taşıyan kulaklık: Voyager 3200 serisi

10 saate kadar uzatabilen taşınabilir şarj aparatı
Günlük yaşamınıza ayak uyduracak Voyager 3200 serisi farklı paket seçenekleriyle satın alınabiliyor. Standart pakete ek olarak 6 saate kadar konuşma süresi bulunan kulaklığın konuşma süresini 10 saate kadar uzatabilen, anahtarlarınızı da yerleştirebileceğiniz taşınabilir şarj aparatı da bulunuyor. Voyager 3200 serisinde, Voyager 3240 olarak adlandırılan kulaklık şarj edebileceğiniz taşıma kılıfıyla satılıyor. Kısa bir sürede şarj edilen kulaklık 7 gün bekleme modu özelliği sunuyor.

Yüksek seslere karşı koruma
Voyager 3200 serisi tümleşik iletişim uygulamaları için sorunsuz bir şekilde Mac, PC, Tablet ve akıllı telefon bağlantısı sunan yüksek kalite ve duyarlılığa sahip Bluetooth USB ses işlemcisi bulunuyor. Plantronics SoundGuard teknolojisine sahip Voyager 3200 serisi, duyma yetinizin zarar görmesini engellemek amacıyla beklenmedik yüksek seslere karşı koruma sağlıyor.

Plantronics Voyager, 349 TL ve Voyager 3240 ise 499 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.