SOSYAL AĞLAR

DigitalAge | 14.03.2013 - 13:43

Pinterest’ten yeni web analiz hizmeti

Pinterest, paylaşılan içeriğin ne kadar paylaşıldığı bilgisini takibe almak için yeni bir web analiz hizmeti başlattı  Yeni sunulan hizmet ile kullanıcılar, site üzerinde fotoğraflarının kaç kişi tarafından pin’lendiğini ve kaç kişinin bu pin’lere baktığını görebilecek. Pinterest’te fotoğraf paylaşan işletmeler ve blogger’lar  da artık fotoğraflarının kaç kişi tarafından tıkladığını daha iyi bir şekilde izleyebilecek.  Yeni bir […]

Pinterest, paylaşılan içeriğin ne kadar paylaşıldığı bilgisini takibe almak için yeni bir web analiz hizmeti başlattı 

Yeni sunulan hizmet ile kullanıcılar, site üzerinde fotoğraflarının kaç kişi tarafından pin’lendiğini ve kaç kişinin bu pin’lere baktığını görebilecek. Pinterest’te fotoğraf paylaşan işletmeler ve blogger’lar  da artık fotoğraflarının kaç kişi tarafından tıkladığını daha iyi bir şekilde izleyebilecek. 
Yeni bir web analiz hizmetini başlatan Pinterest blog yazısında, sitede yer alan hesapların tıklamaları ve fotoğraf pin’lerini izleme imkânını bulacağını yazdı. 
Pinterest, Valiant Capital Management tarafından yapılan 200 milyon dolarlık yatırım ile şirketin değerini 2,5 milyar dolara taşıdı. Pinterest, işletmeler için seçenekler sunmaya 2012 yılının Kasım ayında başlamıştı.