Skip to main content

Red Dot ödüllerinden eve 37 ödülle dönen Philips’in iki ürünü “Red Dot: Best of the Best” ödülüne layık görüldü

61’inci Red Dot Ödülleri kapsamında Philips tasarımları 37 yeni ödülün sahibi oldu. Sağlıklı yaşam ve sağlık teknolojileri portföyünden iki Philips ürünü ise tasarımlarıyla “Red Dot: Best of Best” ödülünü kazanarak başvuranlar arasında en iyi adayları bile geride bıraktı.

“Red Dot: Best of Best” ödüllü IconiQ Special Edition Shaver ile yüzde 30 daha yakın tıraş deneyimi

Philips’in son çıkan 3 başlıklı tıraş makinesi IconiQ Special Edition Shaver’ın tasarımında geleneksel tıraş fırçası kullanılırken kablosuz şarj etme teknolojisi ve SmartClick arayüzüne de yer verildi. Yeni nesil tıraş deneyimi kapsamında IconiQ Special Edition Shaver’ın retro fütüristik görünümü, keyifli bir tıraş deneyimi yaşamak isteyen modern erkeğe yönelik olarak tasarlandı. Sınırlı sayıda üretilen bu tıraş makinesinde, keyifli olduğu kadar yenilikçi bir ürün yaratmak amacıyla alüminyum işlenmiş açma-kapama düğmesi, seramik siyah boyalı gövde ve şık sıcak pembe altın vurgular içeren kaliteli malzemeler kullanıldı. IconiQ Special Edition Shaver, tamamen esnek 8 yönde hareket edebilen başlıklar her dokunuşta daha az efor gerektirerek yüz ile uyumu en üst düzeye çıkarıyor ve yüzde 30 daha yakın tıraş deneyimiyle cildi koruyor.

Philips bu yılki iF Design Awards’ta da üçü altın olmak üzere toplam 48 ödüle layık görülmüştü. Philips Tasarım, 15 tasarım stüdyosunda görev yapan 35 ulustan 400’ü aşkın tasarımcıdan oluşuyor.