Skip to main content

PaybyMe’de genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.   

Tüm dünyada internet işletmeleri için yeni nesil ödeme yöntemlerini kesintisiz ve esnek şekilde sunan bir ödeme servis sağlayıcısı olan PaybyMe, kadrosunu yeni genel müdürü Eren Deyiş ile güçlendirdi.

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Eren Deyiş, kariyer hayatına 2004 yılında Argen Mümessillik’te başladı ve finans direktörü olarak görev aldı. 2013-2016 yılları arasında seramik, turizm ve lojistik sektörlerinde üst düzey yöneticilik yaptı ve aynı zamanda sektörün önde gelen kuruluşlarının halka arz süreçlerini yönetti. Eren Deyiş, 1 Ocak 2024 tarihinde PaybyMe’ye genel müdür olarak atandı.

PaybyMe’nin paylaştığı bilgilere göre, 2023 yılında gerçekleşen satın almanın ardından yeniden yapılanmaya giden şirket, müşterileri ile iş ortakları için sanal POS ve mevcut diğer ürünlerin yanı sıra dijital, hibrid ve fiziksel ödeme çözümleri ile katma değer oluşturacak. Şirket açıklamasında e-para hizmetlerinden dijital finans ve para transfer platformlarına, solo iş operasyonlarından güçlü bir fintek ekosistemi yaratmaya kadar üç ana başlık altında yenilikçi adımlar atacağını ifade ediyor.

PaybyMe, açıklamasında Eren Deyiş liderliğinde sektörde en büyük oyuncu olma ve kapsamlı bir finansal ekosistem yaratma hedefiyle bir dizi fintek girişimine yatırım yapmayı ve bu girişimleri yeni PaybyMe ekosisteminin bir parçası haline getirmeyi planladığını belirtiyor.