Skip to main content

Anker, geçen yıl rekor katılımla tarihinin en kalabalık koşusuna ev sahipliği yapan Türkiye İş Bankası 19. İstanbul Yarı Maratonu’nun teknoloji sponsoru oldu.

Anker, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından 28 Nisan’da düzenlenecek Türkiye İş Bankası 19. İstanbul Yarı Maratonu’nun teknoloji sponsorluğunu üstlendiğini açıkladı. Açıklamaya göre Anker Soundcore, dünyanın en iyi 17 yarı maratonu içerisinde yer alan Türkiye İş Bankası İstanbul Yarı Maratonu’nunda ses sistemleriyle koşuculara müzikle moral ve motivasyon desteği sağlayacak.

Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, Anker’in hayatın her alanında var olduğunu vurgulayarak, şirketin yenilikçi, pratik ve her bütçeye uygun ürünlerini tanıtmak istediklerini belirtti. Bodur ayrıca, geçmiş yıllarda da sponsor oldukları İstanbul Yarı Maratonu’nu bu yıl da desteklemekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

2011 yılında Silikon Vadisi’nde kurulan Anker, şarj teknolojisi, kulaklık, hoparlör ve akıllı telefon aksesuarlarıyla ABD, Avrupa, Asya, Ortadoğu gibi birçok pazarda faaliyet gösteriyor. Soundcore, eufy, Nebula, AnkerMake ve Anker Solix kategori markalarıyla tüketicilere akıllı teknolojiler sunan Anker, Türkiye’de taşınabilir bataryalar, robot süpürge, taşınabilir projeksiyon cihazları, BT kulaklık, hoparlör ve güvenlik kameraları kategorilerinde ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.