Skip to main content

Oracle Impact etkinlikleri kapsamında “Oracle Impact İstanbul” dün gerçekleştirildi.

Oracle’ın dünyanın farklı şehirlerinde düzenlediği Oracle Impact etkinliklerinin İstanbul ayağı dün gerçekleştirildi. Etkinlikte gelişen teknolojiler ve bu teknolojilerin işler üzerindeki etkisine yönelik farkındalığın artırılması hedeflendi.

Oracle Impact İstanbul etkinliği, gelişen teknolojilerin iş inovasyonu üzerindeki etkilerini tartışmak üzere alanlarında uzman kişileri ve iş liderlerini ağırladı. Toplantıda, birlikte kullanıldıklarında doğru teknolojilerin işletmelerin günlük faaliyetlerinde ne gibi yenilikleri ortaya çıkartabileceği değerlendirildi. Yeni teknolojilerin irdelendiği 12 sunumun öncesinde, Oracle ERP ve HCM Ülke Satış Direktörü Ayşegül Dedeoğlu ile Oracle Bulut Bilişim Satış Yöneticisi Dr. Burak Kuzucu’nun moderatörlüğünü yaptığı müşteri panelinde; Celal Vatansever (Arçelik Ar- Ge Yöneticisi-Garage & Maker Lab), Yücel Karadeniz (Etstur Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı), Hüsnü Mete Güneş (İş Bankası Dijital Bankacılık Bölümü Bölüm Müdürü) ve Boğaç Göncü (Sahibinden.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı) kurum içi girişimciliği ele aldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Oracle Türkiye ve LEENA Bölgesi Başkan Yardımcısı, Türkiye Genel Müdürü Filiz Doğan, “Yapay Zekâ (AI), Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Blockchain de dâhil olmak üzere gelişen teknolojiler, işletmelerin her alanda ve her seviyede iş yapma şekillerini günümüzde daha yeni hayal etmeye başlayabildiğimiz bir biçimde değiştiriyor” dedi.