Skip to main content

Oracle’ın etkinliğinde şirketlere yeni teknolojilerin bilgiyi yeniliklere dönüştürmelerinde nasıl yardımcı olabilecekleri anlatılacak.

Oracle Analitik ve Yeni Teknolojiler Zirvesi 7 Mart’ta düzenleniyor. Fairmont Quasar Hotel’de gerçekleştirilecek etkinlikte şirketlere kolektif bilgiyi nasıl geliştirebilecekleri ve yeni teknolojilerin bilgiyi yeniliklere dönüştürmelerinde nasıl yardımcı olabilecekleri anlatılacak. Etkinlik sayesinde veri odaklı bir kuruluşa nasıl dönüşüleceği, veriden en iyi şekilde faydalanmayı başaran diğer şirketlerden örnekler ve Oracle Analitik Bulutu’nun özellikleri ve barındırdığı potansiyel gibi konular ele alınacak.

Oracle Analitik ve Yeni Teknolojiler Zirvesi’nde ayrıca Oracle’ın iki önemli yöneticisi de sunum yapacak. Oracle EMEA Bölgesi Büyük Veri Analitiği Direktörü Michael Connaughton’ın Oracle’ın yapay zekâ stratejisini açıklarken, Oracle MEA Bölgesi İş Analitiği ve Büyük Veri Kıdemli Direktörü Samina Rizwan da makine öğrenmesinin yükselişi ve yeni teknolojilerin hayatımızı nasıl etkilediğini değerlendirecek.

Etkinlikle ilgili bilgi almak için şu adrese bakabilirsiniz.