Skip to main content

OPPO’nun RX17 PRO, RX17 NEO ve AX7 modelleri, markanın Türkiye pazarındaki ilk etkinliğinde tanıtıldı.

OPPO’nun, RX17 PRO, RX17 NEO ve AX7 akıllı telefon modelleri markanın Türkiye’deki ilk medya etkinliğinde tanıtıldı.

Etkinlikte konuşan OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou şunları söyledi: “Yaratıcı tasarımlar ve teknolojik yeniliklerle hem müşteriler hem endüstri için değer yaratmak istiyoruz. Dünyada 400 binden fazla noktada ürünlerimizi müşterilerle buluşturuyoruz. Küresel uzmanlığımızı yerel stratejilerle birleştiriyoruz. Her yeni pazarda yerel kültürü öğrenerek, yerel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak, hatta bu ihtiyaçları aşacak ürün ve hizmetleri sunmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Türkiye’de de güçlü bir ekip kurarak yol haritamızı belirledik. Türkiye’de akıllı telefon pazarının en gözde markalarından biri olmayı hedefliyoruz.”

OPPO RX17 Pro

Damla ekran ve ışıltılı gövde tasarımıyla dikkat çeken  OPPO RX17 Pro, hızlı şarj teknolojisini sunuyor. Üçlü kamerası, damla ekranı ve ekran parmak izi sensörü ile RX17 Pro, “kuzey ışıkları” ve “zümrüt yeşili” renkleri ile premium görüntü sunuyor. 6 GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 710 chipseti sunan OPPO RX17 Pro, Süper VOOC hızlı şarj teknolojisini sunuyor. Süper VOOC ile 10 dakikalık şarj ile yüzde 40 seviyesinde, 40 dakikada ise yüzde 100 dolum sağlanıyor. RX17 Pro’da F1.5 / F2.4 akıllı diyafram kamera ve OIS optik sabitleme özelliği sayesinde, en ince ışıklar net ve  parlak görüntüler elde ediliyor.

OPPO RX17 Neo

Şık tasarımıyla dikkat çeken OPPO RX17 Neo, Moka kırmızı” ve “yıldız mavisi” renk seçenekleriyle sunuluyor. Ekran parmak izi sensörü sayesine RX17 Neo’nun ekran kilidi ince bir dokunuşla açabiliyor. 25MP güzellik kamerası ve yapay zeka ile geliştirilmiş çift arka kamera, fotoğraf düzenlemeyi kolaylaştırıyor. 16 farklı sahne türü ile portre modu sunan RX17 Neo, 6.4 inçlik damla ekranıyla daha iyi oyun deneyimi sunuyor.  Qualcomm 660 işlemci sunan cihaz, 4GB + 128GB alan kapasitesine ve ColorOS 5.2 işletimine sahip.

OPPO AX7

OPPO AX7, kendi segmentinde ilk damla ekrana sahip model olarak dikkat çekiyor. 6,2 inç, yüzde 89.35 ekran oranına sahip, çizilmelere karşı dirençli olan ekran ve neredeyse çerçevesiz bir tasarım deneyimi sunan cihaz, sırlı mavi renge sahip. HDR modlu 16MP ön kamera, geniş açı ve geniş diyafram konfigürasyonu ile daha detaylı fotoğraflar yakalıyor. Yapay zekalı çift arka kamera, portre efektiyle beraber çok çerçeveli görüntü sabitleme özelliğine sahip. AX7, Qualcomm’un sekiz-çekirdekli işlemcisini kullanan cihaz, 4230 mAh büyük bataryasıyla 18 saat normal kullanım sunuyor.

Ürünlerin fiyatları ve satış noktaları

OPPO’nun akıllı telefonları Teknosa, MediaMarkt, Vodafone ve Turkcell mağazalarında satışa sunuluyor.

RX17 Pro için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 4999 TL, RX17 Neo için 2999 TL, AX7 için 2199TL.