Skip to main content

Online seyahat platformu Shallwego hizmete girdi. Uygulama içerisinde, seyahat sevenlere yönelik olarak; uçak bileti, tur, otel/konaklama ve VIP transfer hizmetleri sunuluyor.

Uçak bileti, tur, otel/konaklama ve VIP transfer hizmetlerinin verileceği Shallwego adlı online dijital seyahat platformu açıldı. Platform, 190 ülkede bin 200’den fazla havayolu ve 1 milyondan fazla otel ile bağlantılı hizmetin yanı sıra 122 bin 316 adet transfer noktası ve 45 bin 275 adet tur/aktivite paketi gibi olanaklar da sunacak.

Shallwego’da bireysel seyahat ve planlamalar dışında kurumsal olarak da firmaların yurtiçi ve yurtdışı iş seyahatlerini, organizasyon ve konaklamalarını planlayabilecekleri, muhasebeleştirme ve fatura işlemlerini gerçekleştirip operasyonel yüklerini azaltacakları kurumsal panel ile profesyonelleştirilmiş iş seyahati platformu da bulunuyor. Uygulamanın iOS ve Android platformlarında aktif olduğunu belirtelim.

ACY Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Yıldırım, birçok sektörün dijital dünya ile artık entegre olması gerektiğini düşündükleri için bu yatırıma soyunduklarını söylüyor. Yıldırım, “Koronavirüsten en çok yara alan sektörlerin başında gelen turizmde bayram sonrası rezervasyonlarda ciddi hareketlilik olacağını bekliyoruz. Shallwego’yu da insanların en çok ihtiyaç duyduğu yeni normal’e geçiş yapmaya yavaşça başladığımız bu dönemde hizmete açtık. Salgınla birçok alışkanlığımız değişirken tatil alışkanlığımız da temassız ve sosyal mesafeli olacak. Shallwego’da yapılacak rezervasyonlarda ulaşım, konaklama, transfer hizmetine kadar tüm hizmetlerde uluslararası yönergelere bağlı olunacağının altını çizmek isteriz. Misafirler tatil rezervasyonlarını 3 dakika gibi kısa bir sürede tüm dünyada geçerli olacak tek platformda güvenle gerçekleştirebilecekler.” açıklamasını yaptı.