Skip to main content

Nuvo’nun mikrositesi, ofis çalışanlarını eğlenceli oyunlar oynamaya davet ediyor

Yapı Kredi’nin özellikle gençler ve banka şubesine gitmeye zamanı olmayanlar için tasarladığı yeni nesil bankacılık platformu NUVO düzenlediği “Nuvo Ofis Oyunları” ile ofis çalışanlarına eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

nuvoofisoyunlari.com adlı mikrosite, içerisinde yer alan 6 farklı oyun ile Nuvoluları ofislerinde harekete geçirmeyi amaçlıyor.

Nuvo Ofis Oyunları’nda çalışanların ofiste bireysel ya da ekip halinde oynayabilecekleri “Ofis Sandalyesi Yarışı”, “Plaza Futbolu”, “Çöp Kovası Basketbolu”, “Bowling”, “Curling” ve çalışanların kendi kurallarını yaratabilecekleri “Beni Kategorize Etme” adlı kategoriler bulunuyor.

Her bir kategori içerisinde yer alan kurallara göre çalışanların ofis ortamında yarışma düzenlemesi, çekecekleri videonun siteye yüklenmesi katılım için yeterli oluyor. Sonrasında ise videolar oylamaya sunuluyor. En çok oyu alarak kategorisinde birinci olan kişiler 3 bin TL’lik para çeki ile ödüllendiriliyor. Yarışmaya video yükleyen tüm katılıcımlar ise 1 aylık Deezer Premium Plus üyeliği kazanıyor.

Sosyal medyada #nuvoofisoyunları hashtag’i ile katılımcıların yorumlarını paylaşabilecekleri Nuvo Ofis Oyunları’na nuvoofisoyunlari.com adresi üzerinden erişilebiliyor.