Skip to main content

N’oluyo iPad uygulaması geçtiğimiz hafta itibarıyle iOS App Store’da yerini aldı

Toplam üye sayısı 90 binin üzerine çıkan N’oluyo, iPad ile birlikte artık web, iPhone ve tablet ortamlarında aynı anda aynı programı izleyenleri bir araya getiriyor. Yeni program keşfetmekte tavsiyenin önemli bir rol oynadığı medya sektöründe N’oluyo televizyon odaklı özellikleri ile kullanıcılarının yeni yerli veya yabancı program bulmalarına önemli bir katkı sağlıyor. Aynı zamanda dijital platform, yayıncı ve yapımcılar için de benzersiz fırsatlar sunan N’oluyo’nun Android uygulamasının ise 1 ay içinde Google Play Store’da yayınlanması bekleniyor.

noloyo ipad

N’oluyo iPad versiyonu yeni bir özelliği de beraberinde getirdi. “En Yeniler” sekmesi ile kullanıcılar, N’oluyo editörlerinin izleyip, beğenip, önerdiği yerli ve yabancı yapımlara ulaşabilecek ve televizyonun yeni başlayıp sivrilecek programlarından herkesten önce haberdar olabilecekler.

N’oluyo kullanıcıları ayrıca “izleme listem” özelliği ile tüm hafta hangi gün saat kaçta ne seyredeceklerine de tek bir ekrandan ulaşma şansına erişiyor. İOS işletim sisteminin bildirimler merkezinden N’oluyo’yu ekleyerek telefonunuzun kilidini bile açmadan ulaşılabilen liste son derece hayat kolaylaştıran bir özellik olarak öne çıkıyor.