Skip to main content

Eski bir Nokia’lı ı olan Sertaç Şener, Nokia’nın Pazarlama Müdürü pozisyonunu devraldı. Nokia’da 10 sene hem yerel hem de bölgesel pozisyonda Pazarlama ve Satış deneyimine sahip olan Sertaç Şener yeni…

Eski bir Nokia’lı ı olan Sertaç Şener, Nokia’nın Pazarlama Müdürü pozisyonunu devraldı.

Nokia’da 10 sene hem yerel hem de bölgesel pozisyonda Pazarlama ve Satış deneyimine sahip olan Sertaç Şener yeni görevinde Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Ürün ve Portfoy Yönetimi ve Ticari-Perakende Pazarlaması gibi alanlardan sorumlu olarak çalışacak.

Nokia’daki görevine bir süre önce ara vererek, Avea Pazarlama Grubunda Ortaklık Yönetimi Direktörü görevinde çalışan ve bu sayede GSM sektöründe deneyim kazanan Şener, Nokia’daki çalışma arkadaşlarıyla 2 senenin sonunda yeniden birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Şener, yeni pozisyonu hakkında şunları söyledi: “ Türkiye’ nin en sevilen markası olan Nokia’da çalışmak büyük bir gurur. Mobil iletişim dünyasının büyük bir değişim geçirdiği günümüzde sektöre ve Nokia markasına yön vermek çok heyecan verici bir deneyim olacak. ”
Sertaç Şener, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ilişkiler Bölümünden mezun ve yine aynı üniversiteden Pazarlama ve Finans sertifikasına sahip.