Skip to main content

Nokia Lumia 1020 ile zoom (yakınlaştırma) yeniden keşfedildi. Nokia Lumia 1020, ikinci nesil 41 megapiksel kamerası ve zoom özelliğini yeniden yorumlayarak daha fazla detayı görüntülemeyi sağlıyor. Nokia’nın, optik görüntü sabitleyicinin de…

Nokia Lumia 1020 ile zoom (yakınlaştırma) yeniden keşfedildi. Nokia Lumia 1020, ikinci nesil 41 megapiksel kamerası ve zoom özelliğini yeniden yorumlayarak daha fazla detayı görüntülemeyi sağlıyor.
Nokia’nın, optik görüntü sabitleyicinin de dahil olduğu yenilikçi PureView teknolojisine sahip olan Nokia Lumia 1020 görücüye çıktı. Nokia Lumia reklamın ve aboneliğin olmadığı, ücretsiz Nokia Mix Radio servisiyle birlikte geliyor. 
Telefon özellikleri
-Dual capture (çift çekim) adında yeni bir özellik kullanan Nokia Lumia 1020, 38 megapiksel yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekiyor ve Windows Phone 8 işletim sistemi üzerinden sosyal ağlar ile paylaşımı kolay 5 megapiksel çözünürlüğe sahip fotoğraflar üretiyor. 
-Nokia’nın 140dB’ye kadar sesleri kaydedebilen, Rich Recording teknolojisi sayesinde en gürültülü konserlerde bile stereo sesli, net videolar çekebiliyor. 
-Windows Phone doğası sayesinde fotoğrafları ana ekranda canlı kutucuklar üzerinde gösterebilmek, sosyal ağlarla hızlı bir şekilde paylaşabilmek ve SkyDrive ile pek çok cihaza kolayca erişmek mümkün.
Nokia Lumia 1020’nin sarı, beyaz ve siyah renklerde, bu yılın son çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor.