Skip to main content

Bilişim şirketlerinden NGN, CIO Applications Europe dergisi tarafından, 2019’un “Yönetilen Bilgi Teknolojileri Hizmeti Veren Şirketleri” arasında ilk 10’a seçildi.

CIO Applications Europe Dergisi Ekim sayısında, NGN’in de içinde bulunduğu 2019 yılının ilk 10 yönetilen hizmetler şirketini açıkladı.

Türkiye’nin “En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketleri” arasında yer alan sistem ve bulut entegratörü NGN, aynı zamanda sunduğu Yönetilen Hizmetleri ile de öne çıkıyor.

NGN’in müşterilerine sunduğu Yönetilen Hizmetleri; donanım bakımı ve yönetimi, altyapı ve bulut, ağ ve güvenlik hizmetleri, yedekleme, olağanüstü durum kurtarma, işletim sistemi yönetimi ve daha fazlasını içeriyor.

NGN Genel Müdür Yardımcısı Sinem Edil, CIO Applications Europe dergisine yaptığı açıklamada konuya dair şunları söyledi, “Şirketlerin altyapılarının belirli bölümleri için seçilmiş BT yönetiminden, tamamen dış kaynaklı bilişim destek hizmetlerimize; aynı zamanda geleneksel yapılı BT desteğine kadar, şirketlerin her ihtiyacını karşılayacak hizmetleri sağlıyoruz. BT ortamının tümünü tam olarak bilen bir kaynak bulmak neredeyse imkansız iken biz deneyimli ve geniş bilgi birikime sahip ekibimizle buna da çözüm getiriyoruz. NGN, ‘kurumlardaki açıkları kapatan’ Yönetilen Hizmetleri ve BT ekibi ile, mesai saatleri dışında da şirketlerin ihtiyaç duyduğu en yakın takipçisi ve yardımcısı olur. Ayrıca şirketin en önemli iş uygulamalarının 7/24 izlenmesini ve bakım desteğini sağlarken; Yönetilen Hizmetleri ile de iş-yaşam dengesini korur.”