Skip to main content

Netmarble Türkiye ve FOX, ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali’nin yayın hakları için işbirliğine imza attı.

Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam’in yayıncısı Netmarble Türkiye ile FOX arasında, ASUS sponsorluğunda düzenlenen ASUS Wolfteam Türkiye Kupası’nın yayın hakları konusunda işbirliği anlaşması gerçekleşti. Buna göre, ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 1907 Fenerbahçe ve HWA Gamingfinal maçı, FOXGaming YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Fox Gaming’in ilk yayını Wolfteam finali

FOX Gaming YouTube kanalı, yayın hayatına ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali ile başlayacak. 17 Ağustos Cuma günü FOX stüdyolarında gerçekleşecek Mavi Sezon Finali, sezonu zirvede tamamlayan 1907 Fenerbahçe ile HWA Gaming takımları arasındaki büyük mücadeleye sahne olacak. Turnuva FOX Gaming’in YouTube kanalından canlı yayınlanacak.

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz,  “FOX ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği hem Türkiye’de esporun gelişmesi hem de Wolfteam’in oyuncu kitlesinin genişlemesi adına çok önemli bir adım. Global markalar hedef kitlesiyle espor turnuvalarında buluşuyor. Türkiye’nin en iyi Wolfteam takımlarını bir araya getiren ASUS Wolfteam Türkiye Kupası başladığından bu yana, çok heyecanlı maçlara ve yoğun bir izleyici kitlesine sahne oldu. FOX Gaming’in yayın hayatına, 1907 Fenerbahçe ve HWA Gaming arasında oynanacak final turnuvası ile merhaba diyecek olması da bizim için ayrı bir memnuniyet kaynağı.”dedi.