Skip to main content

Netflix, merakla beklenen ikinci Türk dizisi Atiye’nin resmi fragmanını paylaştı.

Netflix Orijinal’in Türkiye’deki ikinci dizisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Atiye’nin yeni fragmanı yayınlandı. Tüm dünya ile aynı anda 27 Aralık‘ta gösterime girecek olan Atiye, içgüdülerini takip ederek geçmişe ait bir sembolün gizemini çözmeye çalışan Atiye’nin günümüze uzanan mistik yolculuğunu konu alıyor.

Şengül Boybaş tarafından kaleme alınan “Dünyanın Uyanışı” adlı kitaptan esinlenerek çekilen dizinin başrolünde Beren Saat’in olduğu Atiye’nin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi yer alıyor.

İstanbul’da başlayan çekimlerin, başta Göbeklitepe olmak üzere Güneydoğu Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde çekimlerine devam edileceğini daha önce sizlerle paylaşmıştık.

OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın yaratıcılığında hayata geçirilen projenin baş yürütücülüğünü Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George; yapımcılığını ise Alex Sutherland üstleniyor. Jason George ve Nuran Evren Sit’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık oturuyor.