TEKNOLOJİ

Burcu Şahin | 28.02.2017 - 10:57

MWC 2017’de Galaxy S7 Edge’e en iyi ödülü!

Samsung’un geçen yıl tanıttığı iddialı telefonu Galaxy S7 Edge modeli, geçtiğimiz yıl olduğu gibi MWC 2017'de "En İyi Akıllı Telefon" ödülünü kazandı.

Her yıl Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi aynı zamanda önümüzdeki yılın trendlerini belirliyor. 2 Mart’a kadar açık kalacak etkinlikte teknoloji firmaları, en güçlü telefon, tablet ve mobil cihazlarını MWC’de tanıtmaya devam ediyorlar. Bu bağlamda teknoloji dünyası için oldukça önemli etkinlikte her yıl ödül töreni düzenleniyor. Yılın en iyilerinin seçildiği törende  Samsung Galaxy S7 Edge, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yılın “En İyi Akıllı Telefon” ödülünü kazandı.

Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung, Note 7 yüzünden bu yıl zor zamanlar yaşamıştı. Kötü imajını silmek isteyen Samsung’un merakla beklenen telefonu Galaxy S8 tanıtılmadığı için bu yıl yarışmaya geçtiğimiz yıl olduğu gibi Galaxy S7 Edge ile katıldı. Samsung’un bu yılki rakipleri arasında Google Pixel XL, Apple iPhone 7 Plus, Huawei P9 ve Motorola Moto Z gibi önemli cihazlar yer aldı. Rakipleri arasından sıyrılarak Galaxy S7 Edge ile ödülü kapan Samsung, şimdi 29 Mart tarihinde tanıtacağı Galaxy S8 etkinliğine hazırlanıyor.