Skip to main content

Multinet Up’ın MultiTravel çözümünü tanıtan KurumsalSeyahatCozumu.com web sitesi, 300’ün üzerinde yapay zekâ aracı incelenerek geliştirildi.

Multinet Up’ın açıklamasına göre, şirketin tamamen yapay zekâ teknolojilerini inceleyerek oluşturduğu kurumsalseyahatcozumu.com web sitesi, MultiTravel kurumsal seyahat çözümünü tanıtan ve firmaları bu çözüme yönlendiren bir kaynak olarak hizmet vermeye başladı.

Multinet Up, kurumsalseyahatcozumu.com’un, MultiTravel’ın sunduğu kolaylık ve avantajları detaylı bir şekilde sergilerken, şirketlerin iş seyahatleri kapsamındaki konaklamalarını daha etkin ve verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanıdığını belirtti.

Şirket açıklamasında, “Site, otomatize edilmiş süreçler ve uygulama programlama arayüzü (API) entegrasyonları ile zenginleştirilerek, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla tasarlandı. 300’ün üzerinde yapay zekâ aracı incelenerek bin saatten fazla süren çalışmalar sonucunda oluşturulan site, Multinet Up pazarlama ekibi tarafından büyük bir titizlikle tasarlandı. Alan adı seçiminden içeriklere kadar her aşaması yapay zekâyla gerçekleştirilen site, kullanıcıların MultiTravel’da, iş seyahatleri konaklamaları için rezervasyon, bütçe yönetimi ve raporlama gibi işlemlere daha kolay ulaşmalarına imkân veriyor” ifadelerine yer verdi.

Ali Emre SeverAçıklamada görüşlerine yer verilen Multinet Up Üst Yöneticisi (CEO) Ali Emre Sever, MultiTravel’ın firmaların iş seyahatleri için konaklama organizasyonlarını hiçbir aracı kurum ve görüşme olmadan kolayca yapabilmelerini sağlarken, aynı zamanda bütçe yönetimi, en iyi konaklama imkânı, tek fatura kolaylığı gibi avantajlar sunduğunu ifade etti. Sever, “Multinet Up olarak, bu dijital süreci, uçtan uca yapay zekâ ile tasarladığımız bir web sitesi ile bütünleştirdik ve kurumsalseyahatcozumu.com’u oluşturduk. Teknolojik ilerlemelerimizin yansımalarından biri olan siteyle, daha fazla şirkete MultiTravel’ı tanıtmayı ve bu şirketlerin kurumsal seyahat planlamalarını kolaylaştırıcı çözümlerimizden haberdar olmalarını amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.