Skip to main content

Migros ve TikTok ajansı H2O United imzalı proje ile TikTok dünyasına başarılı bir giriş yapan Migros, 3.4 milyon tekil içerik yorumu ile sadece Türkiye’de değil, dünyada rekor kıran markalar listesine adını yazdırdı.

Migros, son dönemin yükselen sosyal medya platformu TikTok’a dikkat çeken bir proje ile dâhil oldu. “Reyon Savaşları Challenge” adlı proje kapsamında, gruplar halinde özel dans koreografileri hazırlayarak performanslarını sergiledikleri videoları hesaplarında paylaşan TikTok fenomenleri, takipçilerini bu gönderileri beğenmeye ve Migros TikTok hesabını takip etmeye davet etti. Yarışma sonunda ise kazanan grubun takipçilerinin 15 bin TL değerinde Money ödülünün sahibi olacağı duyuruldu.

Dans performanslarının mecraya özgü efektlerle birleştirildiği videoların paylaşıldığı proje ile ilk 48 saatte 130 bin takipçi kazanan Migros, 6.7 milyon video yorumu ve yüzde 74 etkileşim oranıyla TikTok’ta dünya rekoru kıran markalardan biri oldu. ‘Region First’ kullanım ve SuperLike reklam modeli kullanımı gerçekleştirilen projede, her beğenide ekranlar Migros logosu ile donatıldı. Proje sonunda ise kazanan fenomen ve ekibinin takipçileri, 15 bin TL değerindeki Money ödülünün sahibi oldu. Ayrıca, “Barış kazandı” mesajı ile tüm grupların destekçilerine de hediyeler dağıtıldı.