Skip to main content

Microsoft, Windows 8 için yeni bir pazarlama alternatifini kullandı Microsoft, Windows 8 işletim sistemini tanıtımını yapmak için İngiltere’de bir alışveriş merkezinde merdiven yanına dev bir kaydırak yerleştirdi. Design Taxi’nin haberine…Microsoft, Windows 8 için yeni bir pazarlama alternatifini kullandı
Microsoft, Windows 8 işletim sistemini tanıtımını yapmak için İngiltere’de bir alışveriş merkezinde merdiven yanına dev bir kaydırak yerleştirdi. Design Taxi’nin haberine göre; yapılan dikkat çekici tanıtımda, son işletim sistemi Windows 8’in sunduğu hız vurgulanmak istendi. 
Alışveriş merkezi ziyaretçileri merdiven için eğlenceli bir alternatif olan Windows 8 kaydırağını kullanmak için davet edildi. Ve tıpkı eğlence merkezinde olduğu gibi, bu eğlenceye katılanların fotoğrafları çekildi ve aşağıya indiklerinde baskılarını alabildiler. 
Bu fotoğraflar ayrıca Facebook ve Twitter’ın dışında alışveriş merkezindeki dev bir LED ekranda paylaşıldı.   
Daha önceden Wolkswagen’in (Fast Lane – The Slide)de bir benzerini kullandığı yöntemde, ilgili ürünlerin sağladığı hız ve sunduğu eğlencenin üzerinde duruluyor.