Skip to main content

Office 365 programının iOS’ta yerini almasından bir ay kadar sonra Microsoft, Android kullanıcılarına Office 365 uygulamasını sundu.  Android için Microsoft Office 365’te yine iOS için Office 365’teki gibi yeni sürümü…

Office 365 programının iOS’ta yerini almasından bir ay kadar sonra Microsoft, Android kullanıcılarına Office 365 uygulamasını sundu. 
Android için Microsoft Office 365’te yine iOS için Office 365’teki gibi yeni sürümü indirmek ücretsiz olup; Office 365 aboneliği bulunan kullanıcılar için erişilebilir olacak. 
iOS için olan Office 365’te olduğu gibi uygulamanın Android sürümü de yalnızca akıllı telefon kullanıcıları için uygun olup; Android tabletlerden erişim sağlanamayacak.  
Mashable’ın haberinde Android sürümündeki bir farklılığa yer veriliyor. Office aboneliği için iPhone uygulamasında olduğu gibi satın alma işlemini yapılamıyor. Bu işlem yalnızca internet bağlantısıyla gerçekleştirilebiliyor. 
Yalnızca ABD’de sunulan yeni uygulama için Microsoft, önümüzdeki haftalarda diğer ülkelerde yerini alacağı bilgisini verdi.