Skip to main content

Microsoft, milyonlarca kullanıcısı için popüler ve zengin web içeriği sunan yeni MSN’i tanıttı

Microsoft, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen medya kuruluşlarının içeriğini kullanıcılara sunacak yeni MSN’i duyurdu.

MSN’nin yenilenmiş yüzü ile kullanıcılar ilgilendikleri içeriklere kolayca ulaşabiliyor. Kullanıcılar belirledikleri tasarımları sayesinde kategorileri ve ilgilendikleri içerikleri yeniden düzenleyebiliyor. Yeni MSN, hangi cihazı kullandığınızdan bağımsız ne görmek istediğinizi ön plana çıkararak kişiselleştiriyor.

Microsoft Bilgi ve İçerik Deneyimleri Grubu Ülke Müdürü Eşref Günaydın, yenilenen MSN ile ilgili olarak şunları söyledi: “Microsoft olarak mobil ve bulut öncelikli bir dünya için, MSN’i her yönüyle yeniden tasarladık. Yeni MSN, kullanıcıların daha fazlasını yapabilmeleri için uygun veri ve servisler ile dünyanın en önemli medya içeriklerini bir araya getiriyor. Yeni MSN bireylerin hayatlarındaki günlük dijital alışkanlıklara odaklanarak, veri ve kişiselleştirme ayarları ile kullanıcıların, istedikleri her yerden internet ve tüm cihazlarında işlerini tamamlamalarına yardımcı oluyor.

  • Spor, haber, sağlık, egzersiz, finans, gezi ve video dahil 10 ayrı içerik kategorisinin yer aldığı yeni MSN, Türkiye’deki ve dünyadaki binlerce yayıncı tarafından paylaşılan içeriklerle kullanıcılara tercih ettikleri konuları öne çıkarıyor.
  • Yeni MSN, kullanıcıların aktif olarak kullandıkları alışveriş listesi, uçuş durumu ve tasarruf hesapları gibi bireysel üretkenlik araçları sunuyor. Outlook.com, Facebook, Twitter, OneNote, OneDrive ve yakın zamanda da Skype yeni MSN’e entegre bir şekilde sunulacak.

Kullanıcılar, yeni MSN’e preview.msn.com adresinden ulaşabilecekler.

Yeni MSN, yakın zamanda tüm Windows, iOS ve Android yüklü tüm cihazlardan ulaşılabilir olacak.