Skip to main content

Atos’ta CFO’luk görevine Mehmet Eryılmaz getirildi. 1980 yılında İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olan Mehmet Eryılmaz, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans (MBA)…

Atos’ta CFO’luk görevine Mehmet Eryılmaz getirildi. 1980 yılında İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olan Mehmet Eryılmaz, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans (MBA) eğitimlerini tamamladı.

1997’de Siemens Business Services (SBS) ekibine katılan Eryılmaz, 2004 ile 2007 yılları arasında Almanya’nın Münih şehrinde SBS Global Sales and Delivery Group’un ticari müdürlüğünü yaptı.

Eryılmaz, 1 Ekim 2007 tarihinden itibaren Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri Bölümü’nün Türkiye operasyon birimlerinin finans yönetimini üstlendi. 1 Eylül 2009 tarihinde aynı organizasyonun “Finans Direktörlüğü”ne getirilen Eryılmaz, Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri ile Atos Origin organizasyonlarının “Atos” adı altında birleşmesi ile birlikte, Atos Türkiye’nin CFO’su olarak atandı.

1962 İstanbul doğumlu olan Mehmet Eryılmaz, evli ve 1 çocuk babası.