Skip to main content

Medianova, 10-11 Aralık tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek ‘İçerik Dağıtımı ve Dijital Servisler Ortadoğu 2012 Fuarı’nda yeni servislerini tanıtacak.  2005 yılından beri küresel çapta ‘streaming’ ve bulut bilişim çözümleri sunan lider servis…

Medianova, 10-11 Aralık tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek ‘İçerik Dağıtımı ve Dijital Servisler Ortadoğu 2012 Fuarı’nda yeni servislerini tanıtacak. 
2005 yılından beri küresel çapta ‘streaming’ ve bulut bilişim çözümleri sunan lider servis sağlayıcılarından Medianova, ‘İçerik Dağıtımı ve Dijital Servisler Ortadoğu 2012 Fuarı’na sponsor oldu. 
Medianova, 10-11 Aralık tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek etkinlikte yeni servislerini tanıtacak. İçerik ekosisteminden 140’ın üzerinde Ortadoğulu temsilciyi bir araya getiren etkinliğin katılımcıları arasında medya şirketleri ile internet içerik ve servis sağlayıcıları yer alacak. ‘İçerik Dağıtımı ve Dijital Hizmetler Ortadoğu 2012 Fuarı’, 50’nin üzerinde şirketin iletişime geçmesini, birbirleriyle görüşmeler ayarlayarak yeni iş fırsatlarını değerlendirmelerini sağlıyor.