Skip to main content

Teknoloji ve toplumsal hayal gücünün tartışılacağı MediaCat Live’ın altıncı buluşması 4 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek.

MediaCat önderliğinde düzenlenen online mini konferans serisi MediaCat Live devam ediyor. Yeni bir tema çerçevesinde bir araya gelen sektör yetkilileri ve düşünce liderleri gündem dinamiklerine ışık tutarak; yaşanan kültürel, endüstriyel ve sosyolojik dönüşümlerin yönünü tayin ediyor. Covid-19 süreci pek çok alanda bir sorgulamayı beraberinde getirdi. Doğayla olan ilişkimizden iş yapış modellerimize, kriz yönetiminden dayanışma pratiklerimize kadar yaşama dair her katman üzerinde yeniden düşünür olduk. Çok kısa sürede yeni alışkanlıklar ve adaptasyon mekanizmaları geliştirdik. Teknolojiye olan düşkünlüğümüz arttı. Belki de bu sürecin ardından kalıcı olması en olası trend de bu olacak. Ama nasıl bir teknoloji? Ne tür işbirliklerine elveren ve dünyayı yeniden nasıl örgütleyen bir teknoloji olacak bu?

4 Haziran Perşembe günü saat 15.00-17.00 aralığında yeni dünyayı inşa ederken başvuracağımız teknolojilerin ele alınacağı iki ayrı panelde, hem yeni gelişmeler hem de teknolojinin yeni sorumlulukları ele alınacak. Akbank’ın katkılarıyla gerçekleşecek MediaCat Live VI‘ya buradan kayıt olabilirsiniz.