Skip to main content

Kadınları güçlendiren marka ve girişimcilik hikâyeleri, yerel ve global içgörüler, doğru iletişim stratejileri ve çok daha fazlasının konuşulacağı MediaCat Live’da yılın ikinci buluşması 10 Mart’ta gerçekleşecek.

MediaCat önderliğinde düzenlenen online mini konferans serisi MediaCat Live devam ediyor. Yeni bir tema çerçevesinde bir araya gelen sektör yetkilileri ve düşünce liderleri gündem dinamiklerine ışık tutarak; yaşanan kültürel, endüstriyel ve sosyolojik dönüşümlerin yönünü tayin ediyor. Tüm dünyadan kadın hikâyelerinin konuşulacağı MediaCat, yılın ikinci buluşmasıyla karşınızda.

10 Mart Çarşamba günü 15:00 – 16:30 saatleri aralığında; kadınları güçlendiren marka ve girişimcilik hikâyeleri, yerel ve global içgörüler, doğru iletişim stratejileri ve çok daha fazlasının konuşulacağı Akbank’ın katkılarıyla gerçekleşecek MediaCat Live: Kadın ve etki konferansına buradan kayıt olabilirsiniz.

Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Haluk Gürgen, Power of Happiness Platformu Kurucu Ortağı Tijen Mergen, Habitus Research Proje Direktörü Dr. Aybil Göker, Sephora Türkiye Pazarlama ve E-Ticaret Direktörü Ayça Kaya, Oyuncu Yağmur Tansısevsin, Kapital Medya İçerik Direktörü Alev Kaynak ve MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın katılımlarıyla gerçekleşecek MediaCat Live: Kadın ve Etki’nin programı şöyle:

1. Bölüm 15:00 – 15:30
Yaşamı Yeniden Üretmek: Tüm Dünyadan Kadın Hikâyeleri

Moderatör: Alev Kaynak

Panelist: Dr. Aybil Göker

2. Bölüm 15:30 – 16:10
Güzellik, İyilik ve Güç

Moderatör: Pelin Özkan

Panelistler: Ayça Kaya, Yağmur Tanrısevsin

3. Bölüm 16:00 – 16:30
Yaratıcı Etki: Ekonomide ve Toplumda Kadın

Moderatör: Prof. Dr. Haluk Gürgen

Panelistler: Pınar Anapa, Tijen Mergen