Skip to main content

MediaCat Live’da yılın dördüncü buluşması Akbank’ın katkılarıyla 15 Nisan’da gerçekleşecek.

Sektörü yakından ilgilendiren farklı disiplinlerdeki konuları ele aldığımız online etkinlik serisi MediaCat Live, yılın dördüncü buluşmasını Akbank’ın katkılarıyla gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

15 Nisan Perşembe günü 15:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek MediaCat Live: Gençlik ve Yetenek kapsamında reklam ve pazarlama endüstrilerinin geleceği, yaratıcılığa yön verecek yeni trendler, iş dünyasının ihtiyaç duyduğu yeni yetenek setleri, uzaktan çalışmanın yaygınlaşması ve serbest istihdam modelinin yükselişe geçmesiyle yaşanacak dönüşümler, yapay zekâ ile takım olabilme ve teknoloji okuryazarlığı ele alınacak.

MediaCat Live katılımcılarını 15 Nisan’da iki pratik başlık daha bekliyor. Nisan ayı başında başvuru süreci açılan Cannes Young Lions Türkiye seçmeleri öncesinde adayların merak ettikleri sorular, kategorilerin jüri başkanları tarafından yanıtlanacak. Facebook ise marka iletişiminin yakın geleceğinde fazlasıyla önemli bir yer teşkil edecek olan “conversational commerce” konusuna yönelik bir başlangıç eğitimi sunacak.

Publicis Groupe CCO’su Ayşe Aydın, Adım Adım ve Açık Açık Kurucusu ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr. Itır Erhart, OMD Türkiye CEO’su Nüzhet Algüneş, Akbank Akademi Müdürü Selda Özçalık, Ogilvy İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy, Havas Creative Group Turkey CCO’su Ergin Bilyıldız, İDA Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kutlay, WPP Kıdemli Danışmanı Tuğbay Bilbay, 4129Grey CEO & Chief Happiness Officer Alemşah Öztürk, Facebook Türkiye İş Eğitimleri Partneri Doruk Yılmaz, Kapital Medya İçerik Direktörü Alev Kaynak ve MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın katılımlarıyla gerçekleşecek MediaCat Live: Gençlik ve Yetenek’in programı şöyle:

1. Bölüm 15:00 – 15:35

Yaratıcı Yeteneğin Geleceği: Endüstriler ve Gençler Arası Diyalog

Moderatör: Alev Kaynak

Panelistler: Selda Özçalık, Tuğbay Bilbay, Doç. Dr. Itır Erhart

2. Bölüm 15:35 – 16:15

Yeni başlayanlar için “conversational commerce”

Konuşmacı: Doruk Yılmaz

3. Bölüm 16:15 – 17:00

Yeni Nesil Kreatifler Buraya: Cannes Young Lions 2021

Moderatör: Pelin Özkan

Panelistler: Selim Ünlüsoy, Nüzhet Algüneş, Ayşe Aydın, Ergin Binyıldız, Mustafa Kutlay, Alemşah Öztürk

MediaCat Live: Gençlik ve Yetenek için kaydınızı buradan oluşturabilirsiniz