Skip to main content

Sanat ve bilimin, amaç ve anlam yolculuklarında markalara nasıl ilham verebileceğinin konuşulacağı MediaCat Live’da yılın üçüncü buluşması 25 Mart’ta gerçekleşecek.

MediaCat önderliğinde düzenlenen online mini konferans serisi MediaCat Live devam ediyor. Yeni bir tema çerçevesinde bir araya gelen sektör yetkilileri ve düşünce liderleri gündem dinamiklerine ışık tutarak; yaşanan kültürel, endüstriyel ve sosyolojik dönüşümlerin yönünü tayin eden MediaCat Live, yılın üçüncü buluşmasıyla karşınızda.

25 Mart Perşembe günü 15:00 – 16:30 saatleri aralığında; sanat ve bilimin, amaç ve anlam yolculuklarında markalara nasıl ilham verebileceğinin konuşulacağı Akbank’ın katkılarıyla gerçekleşecek MediaCat Live: Amaç ve Anlam konferansına buradan kayıt olabilirsiniz.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yüksek Enerji Fiziği Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Serkant Ali Çetin, Medina Turgul DDB Yönetici Strateji Direktörü Berkant Avcı, Havas Creative Group Turkey CCO’su Ergin Binyıldız, Pazarlamacı, Reklamcı ve Eğitmen Levent Erden ve MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ı ağırlayacak MediaCat Live: Amaç ve Anlam’ın programı şöyle:

1. Bölüm 15:00 – 15:30
Kurumlar, markalar, insanlar ve ilişki(lendirmek)

Moderatör: Pelin Özkan

Panelistler: Levent Erden, Murat Göllü

2. Bölüm 15:30 – 16:00
Anti-tüketim Trendleri

Konuşmacı: Berkant Avcı

3. Bölüm 16:00 – 16:30
Bilim Markalardan, Markalar Bilimden Ne Öğrenebilir?

Moderatör: Alev Kaynak

Panelistler: Dr. Ergin Binyıldız, Prof. Dr. Serkant Ali Çetin