Skip to main content

Televizyonun sosyal medyası N’oluyo mart ayında, en çok takip edilen, yerli ve yabancı yapımların listelerini oluşturdu

N’oluyo kullanıcılarının mart ayında en çok tercih ettiği yapımlar belli oldu. Mart ayında en çok takip edilen, en çok check-in olunan ve en çok hatırlatma kurulan işler listelerinde Kiralık Aşk dizisi zirvede yer alıyor. Kiralık Aşk gibi Güneşin Kızları da üç listede de ikinci sırada yer alıyor.

Survivor “en çok konuşulan beş yerli iş” listesinde üçüncü sıradaki yerini koruyor. Hemen arkasından gelen Hayat Şarkısı ve Poyraz Karayel kullanıcıların en çok sevdiği diziler arasına girmeyi başaranlardan.

The Walking Dead, en çok takip edilen ve en çok hatırlatma kurulan dizi oldu. Teen Wolf ise şubat ayında elde ettiği en çok check-in olunan dizi unvanını korudu.

Game Of Thrones’da listeye giriş yaparak Arrow, The Flash ve The Vampire Diaries ise tabloda ilk beşteki yerlerini koruyor.

“Hangi Dizi Geri Dönsün?” oyununda ilk üç sıralaması da değişmedi. Ekranlara absürt komedi ve sıcaklığı aynı anda getiren Leyla İle Mecnun birinciliği kimselere kaptırmadı. Gençlik dizisi olarak farklı bir tarzı deneyen, ekran ömrü kısa olsa da başarılı olan Kaçak Gelinler ikinci sıradaki yerini korurken, bir ekran fenomeni olan Behzat Ç. üçüncü sırada yer almaya devam ediyor.