Skip to main content

Markafoni’nin Google Hangout sohbetlerinde modaseverler, sorularına yanıt bulacak Moda dünyasının vitrini Markafoni, yeni projesiyle alışverişseverlere moda dünyasının ünlü isimleriyle online ve görüntülü olarak görüşme imkanı sağlıyor.  Stil önerileri, moda dünyasına…

Markafoni’nin Google Hangout sohbetlerinde modaseverler, sorularına yanıt bulacak
Moda dünyasının vitrini Markafoni, yeni projesiyle alışverişseverlere moda dünyasının ünlü isimleriyle online ve görüntülü olarak görüşme imkanı sağlıyor. 
Stil önerileri, moda dünyasına ilişkin renkli konular ile Ece Sükan, moda eğitimi, moda sektöründe çalışma konularıyla Buse Terim ve stil önerileriyle Zelfist gibi ünlüler Markafoni Hangout Moda Sohbeti’nde yer alıyor. 
Markafoni Hangout Moda Sohbeti projesi kapsamında ünlü moda danışmanı Zehra Elif Taş (Zelfist) her Çarşamba saat 11:00-12:00 arasında modaseverlere stil önerileri veriyor. 
25 Ocak’ta Ece Sükan ‘styling’, moda editörlüğü, moda dergileriyle çalışma ve ‘Dünyaca ünlü markalar için defile stylingi nasıl yapılır?’ gibi çeşitli konularda soruları cevaplarken, önümüzdeki yazın trend ipuçlarını da paylaşacak. 
Markafoni Hangout Moda Sohbeti 31 Ocak’ta ise Buse Terim’i ağırlayacak ve Terim yurt dışında moda eğitimi, moda sektöründe çalışma konularıyla ilgili soruları yanıtlayacak. 
Belirtilen tarihlerde Markafoni’nin Google Plus sayfasından Markafoni Hangout ile Moda Sohbeti’ne bağlanıp, moda dünyasının ünlülerine istediğiniz soruları sorabilirsiniz.