Skip to main content

Dijital Dönüşüm ve Sosyal Medya Yönetimi eğitim programı Ağustos’ta başlayacak.

Sektörel eğitimler düzenleyerek, profesyonel ya da profesyonelleşmek isteyen katılımcılara ilerlemek istedikleri profesyonel dünyada alan açmak, markalaşmayı esas alan sektörleri ve akademiyi bir araya getirmek amacıyla MediaCat tarafından kurulan Marka Okulu’nda yeni eğitim programları başlıyor.

Ağustos ayında başlayacak eğitim programı Dijital Dönüşüm ve Sosyal Medya Yönetimi’nde SAP Pazarlama Direktörü ve Akademisyen Erdem Aksakal, Pazarlama Danışmanı ve Eğitmen Hakan Akben, Street 1227 Kurucusu, Eğitmen ve Yazar Oğuzhan Saruhan eğitmen olarak yer alacak. Programda dijital dönüşüm kavramı, dijital bir dünyada markalara ve yöneticilere düşen sorumluluk ve gereklilikler; teorik bilgiler, vaka analizi ve uygulamalı anlatımlarla ele alınacak.

Dijital Dönüşüm ve Sosyal Medya Yönetimi’nin son haftasında CreatorStation Kurucu Menajeri Cem Özkaynak moderatörlüğünde influencer’lar Merve Özkaynak, Meryem Can, Orkun Işıtmak ve Uras Benlioğlu’nun katılımlarıyla marka ve influencer işbirliklerinin incelikleri ele alınacak ve yaşanmış vakalar üzerinden incelemeler yapılacak.

Dijital Dönüşüm ve Sosyal Medya Yönetimi eğitim programı 10 Ağustos – 12 Ekim tarihleri arasında, her hafta aynı gün 19.00 -21.30 saatleri arasında online gerçekleşecek.

Tüm programların online düzenleneceği Marka Okulu hakkında detaylı bilgiye markaokulu.ist adresinden ulaşabilir, Dijital Dönüşüm ve Sosyal Medya Yönetimi eğitim programını buradan inceleyebilirsiniz.