Skip to main content

Hızlı ve güvenli alışverişi tercih edenlerin ilk seçimi Maestro Banka Kartları artık online alışverişlerde de geçerli. Kullanıcılara Kasım ayındaki ilk avantajlı kampanya ile sinema bileti hediye ediliyor. Banka hesaplarında bulunan…


Hızlı ve güvenli alışverişi tercih edenlerin ilk seçimi Maestro Banka Kartları artık online alışverişlerde de geçerli. Kullanıcılara Kasım ayındaki ilk avantajlı kampanya ile sinema bileti hediye ediliyor.

Banka hesaplarında bulunan tutar kadar alışveriş yapabilen Mestro sahipleri artık bankamatik kartlarını günlük alışverişlerin yanı sıra online alışverişlerde de hızlı, güvenlir ve avantajlı bir şekilde kullanabilecek.

Online alışveriş yapan Maestro kart kullanıcılarına aynı zamanda özel olarak sunulan avantajlı online alışveriş kampanyasıyla, 15 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında www.mybilet.com internet sitesin üzerinden satın aldıkları her sinema bileti için ikincisini hediye edilecek.  Bu avantajlı alışveriş kampanyaları farklı online alışveriş sitelerinin eklenmesiyle Aralık ayında da devam edecek.

Maestro Banka Kartı’nın sunduğu tüm kampanyaları www.mastercard.com.tr’den takip edebilirsiniz.