Skip to main content

Kariyer.net’in mobil sitesi ‘m.kariyer.net’ hizmete girdi   İnsan kaynakları platformu Kariyer.net, adayların cep telefonlarının internet sağlayıcılarından yeni iş ilanlarına hızlıca erişebilmeleri için Kariyer.net mobil sitesini uygulamaya geçirdi. Aday veritabanında 16…

Kariyer.net’in mobil sitesi ‘m.kariyer.net’ hizmete girdi
 
İnsan kaynakları platformu Kariyer.net, adayların cep telefonlarının internet sağlayıcılarından yeni iş ilanlarına hızlıca erişebilmeleri için Kariyer.net mobil sitesini uygulamaya geçirdi. Aday veritabanında 16 milyon 300 bin özgeçmiş ve 41 binden fazla üye firmanın yer aldığı, her ay 13 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanan Kariyer.net’in mobil sitesine ‘m.kariyer.net‘ üzerinden ulaşmak mümkün. 
Mobil mecranın iş arayanlar için artık çok önemli olduğunu vurgulayan Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz,

 
“Kariyer.net olarak mobil mecrayı hedefleyen uygulamaları hayata geçirmek için akıllı telefonların geniş bir kitle tarafından kabul görmesini bekledik. 2012 sonu itibariyle her beş mobil kullanıcıdan birinin akıllı telefon kullandığı bir pazar oluştu ve biz de bu dönemde kullanıcılarımızı mobil uygulamalarla kucakladık.” ifadesini kullandı.