Skip to main content

L’Oréal Group’un yeni CEO’su belli oldu.

L’Oréal Group‘ta CEO sorumluluğunu üstlenen Jean-Paul Agon, koltuğunu Nicolas Hieronimus’a devretmeye hazırlanıyor. L’Oréal’in yeni dönem planlarına göre Agon önümüzdeki yıldan itibaren “Başkan” olarak L’Oréal bünyesinde görev yapmaya devam edecek. Grup’un yeni CEO’su ise Nicolas Hieronimus olacak.

L’Oréal Grup’ta CEO Vekili görevine Barbara Lavernos getirildi.Lavernos, Şubat 2021’den itibaren Grup içerisindeki araştırma, inovasyon ve teknoloji çalışmalarını yönetecek ve 1 Mayıs 2021’den itibaren CEO Vekili olarak görev alacak.

Nicolas Hieronimus’un, L’Oréal’in CEO’su olmak için gerekli tüm niteliklere sahip, ilham verici bir lider olduğunu söyleyen Jean-Paul Agon, “Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine olan büyük duyarlılığı, zamanın ruhuna dair mükemmel anlayışı, tüm kanallarda, ülkelerde ve kategorilerde güzellik konusundaki pazarlama deneyimi, Grup’un markaları hakkındaki derinlemesine bilgisi ve ekipleri birleştirme ve etkileşim kurma becerisi ile Nicolas Hieronimus, L’Oréal’i yönetecek en iyi aday.” açıklamasında bulundu.