Uncategorized

DigitalAge | 03.05.2013 - 14:49

Lidyana.com’dan online dergi

Lidyana.com’un lidyana.com/numberl adresinden ulaşılabilen NumberL dergisi yayında.  Ocak 2012’de faaliyete geçen Lidyana.com, yeni girişimlerine devam ediyor. Moda, yeme-içme, sağlık, güzellik ve ünlü röportajlarını kapsayan NumberL dergisi online olarak yayınlanıyor.  Aylık yayınlanması hedeflenen NumberL ilk sayısında Özge Ulusoy’u kapağına taşıyor. Ayrıca derginin içeriğinde makyaj uzmanı Burçin Göksu’dan makyajın püf noktaları, Sağlıklı Yaşam Koçu Doruk Güçlü’den doğru beslenme ile sporun […]

Lidyana.com’un lidyana.com/numberl adresinden ulaşılabilen NumberL dergisi yayında. 
Ocak 2012’de faaliyete geçen Lidyana.com, yeni girişimlerine devam ediyor. Moda, yeme-içme, sağlık, güzellik ve ünlü röportajlarını kapsayan NumberL dergisi online olarak yayınlanıyor. 
Aylık yayınlanması hedeflenen NumberL ilk sayısında Özge Ulusoy’u kapağına taşıyor. Ayrıca derginin içeriğinde makyaj uzmanı Burçin Göksu’dan makyajın püf noktaları, Sağlıklı Yaşam Koçu Doruk Güçlü’den doğru beslenme ile sporun faydaları, lezzet duayeni Yağız İzgül’den yemek tarifi, ünlü tasarımcı Derin Sarıyer ile 10 soru köşesi ve modaya dair röportajlar bulunuyor.