Skip to main content

LG Electronics, LG Smart TV’lerdeki Smart Menü uygulamalarına bir yenisini daha ekleyerek; Digiturk ile işbirliğiyle yapmaya hazırlanıyor. Lig TV uygulaması  ile fikstürler, en iyi goller, kritik pozisyonlar ve maç yorumları…

LG Electronics, LG Smart TV’lerdeki Smart Menü uygulamalarına bir yenisini daha ekleyerek; Digiturk ile işbirliğiyle yapmaya hazırlanıyor.

Lig TV uygulaması  ile fikstürler, en iyi goller, kritik pozisyonlar ve maç yorumları gibi bilgilerin ücretsiz takip edilebilmesini sağlayan ücretsiz bir uygulama. Bu uygulama sayesinde futbolseverler, istedikleri bilgilere anında ulaşabiliyor.

 LG Electronics Smart TV müdürü Aytek Dorken, “Her daim gündemde olan ve her koşulda bir tutku olarak yaşanan futbolun bu uygulamayı gerçekleştirmek için çok uygun bir tema olduğuna inanarak Digiturk ile bu alanda işbirliği yaptık” dedi. Digiturk’ün medya pazarlama ve satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı Esin Yazal Koyuncu ise,  önümüzdeki günlerde digiturwebtv uygulaması aracılığıyla LG Smart TV’lerde dizi, belgesel ve futbola dair içeriklerin de ekleneceğini bildirdi.

Aralık ayının son haftası hayata geçen uygulamaya erişebilmek için ana ekranda ‘Yeni’ başlığına girmeleri gerekiyor. Uygulamayı yüklemek için ‘Uzaktan kumanda’ veya ‘Sihirli kumandaları’ seçeneklerinden birine girerek,  gelen ekranda “Kur”u işaretlemeleri gerekiyor. Daha sonra Lig TV uygulaması ‘Uygulamalarım’ başlığı altına yerleşiyor. Bundan sonra ise, “Uygulamalarım” bölümünden bir seçim yaparak çalıştırılıyor.