Skip to main content

LG Electronics, resmi Facebook sayfasında ‘G Lounge’ isimli bir aktivite başlatıyor. İnteraktivite yaratmayı hedefleyen G Lounge’da kullanıcılar LG akıllı telefonu Optimus G’nin fonksiyonlarıyla tanışma fırsatı yakalarken çeşitli oyunlar oynayıp ödüller…

LG Electronics, resmi Facebook sayfasında ‘G Lounge’ isimli bir aktivite başlatıyor. İnteraktivite yaratmayı hedefleyen G Lounge’da kullanıcılar LG akıllı telefonu Optimus G’nin fonksiyonlarıyla tanışma fırsatı yakalarken çeşitli oyunlar oynayıp ödüller kazanacak.
Quad Core işlemci ve 13 megapixel kameraya sahip Optimus G’nin özellikleriyle buluşturan G Lounge’da kullanıcılar G Lounge’da, gizli bir görev için özel ajan oluyor. Optimus G’nin QuickMemo, QSlide, QTranslator, Live Zooming, Dual Screen Dual Play gibi başlıca özellikleri ile tanışan kullanıcılar hayatın tüm sürprizleri ile nasıl başa çıkılabileceklerine tanık oluyor. 
G Lounge’da ayrıca Optimus G sınavına katılıp ürün özellikleri hakkındaki soruları doğru şekilde yanıtlayan Facebook kullanıcıları Optimus G’nin sahibi olma şansı elde ediyor. LG’nin uygulama sayfasına şuradan ulaşılabilir.