Skip to main content

Lenovo’nun yeni Ultrabook serisi için ‘moda ve teknoloji’yi buluşturduğu ‘Ultra Moda’ yarışması başladı. Ultrabook’un sadece bir bilgisayar değil stili tamamlayan şık bir aksesuar olduğunu anlatan yarışmanın katılımcıları, stillerini gösteren fotoğrafları…


Lenovo’nun yeni Ultrabook serisi için ‘moda ve teknoloji’yi buluşturduğu ‘Ultra Moda’ yarışması başladı. Ultrabook’un sadece bir bilgisayar değil stili tamamlayan şık bir aksesuar olduğunu anlatan yarışmanın katılımcıları, stillerini gösteren fotoğrafları ile ödüller için yarışacak.
Dünyanın en büyük PC üreticilerinden olan Lenovo, bu kez de teknoloji ve modaseverleri cezbedecek yarışmasıyla tüketicilerin karşısına çıkıyor. Facebook ve Instagram üzerinden eş zamanlı olarak başlatılan ‘Lenovo Ultra Moda’ yarışması Kasım ortasına kadar devam edecek.
Yarışmaya katılmak için Facebook’ta Lenovo Ultra Moda sayfasına girmeniz ve fotoğrafınızı yüklemeniz yeterli. Ardından toplayacağı destekle finalde en fazla oy alan 25 fotoğraf, yarışmanın moda avcısı jürileri tarafından değerlendirilecek. Jüride ünlü tasarımcı Ümit Ünal, moda blogger’ı Buse Terim ve Ufuk Onur Tapan yer alıyor. 
Yarışma sonucunda, dereceye girenler ödüllerin sahibi olacak. Birincinin ödülü Lenovo IdeaPad U310 ultrabook. Katılımcılara; Lenovo indirim ve hediye çekleri, Fashion Week Moda Haftası davetiyeleri, alışveriş çekleri verilecek.