Skip to main content

BT altyapıları çözüm sağlayıcısı ve HP CloudAgile iş ortağı Latisys, kullanıcılarına bulut ve yönetilen hosting hizmetleri sunmak üzere HP CloudSystem’ı tercih etti. HP CloudSystem kullanım sertifikası alan Latisys, büyük şirketlerden…


BT altyapıları çözüm sağlayıcısı ve HP CloudAgile iş ortağı Latisys, kullanıcılarına bulut ve yönetilen hosting hizmetleri sunmak üzere HP CloudSystem’ı tercih etti.
HP CloudSystem kullanım sertifikası alan Latisys, büyük şirketlerden orta ölçekli işletmeler ve kamu kuruluşlarına uzanan geniş bir yelpazedeki kurumlara en üst düzeyde güvenlik sağlayan son teknoloji ürün platformlarıyla BT altyapısı çözümleri sunuyor. Latisys bu çözümlerde; ortak yerleşim, yönetilen hosting, yönetilen servisler, felaketten kurtarma ve kurumsal bulut kategorilerini kapsayan bir hizmet platformu kullanıyor.
HP CloudSystem, entegre yazılım, sunucu, depolama ve ağ çözümleri portföyü ile şirketlerin yönetilen bulut hizmetleri için kendi açık platformunu kurarak, bu platformu ihtiyaca göre özelleştirmesine imkan tanıyor. HP CloudSystem’ın ayrılmaz bir parçası olan HP Bütünleşik Altyapılar mimarisi; özel, yönetilen bulut (dış kaynakla sağlanan bulut hizmetleri) ve genel bulut ile geleneksel BT altyapılarının tek tek ve gerekirse hep bir arada kullanılmasına izin veriyor. Bu da iş yükünün, anlık oluşan ihtiyaçlara göre, kullanabilir kaynaklar arasında hızla paylaşılmasına ve dinamik ölçeklemeye olanak sağlıyor.