Skip to main content

Hilton Worldwide’ın 10 seçkin otel markasına yönelik sunduğu sadakat programı Hilton HHonors, Hilton HHonors Türkiye Facebook sayfası olan HHonors.com/Turkiye üzerinden hayata geçirilen fotoğraf yarışması ile HHonors üyelerini ve üye olmak…


Hilton Worldwide’ın 10 seçkin otel markasına yönelik sunduğu sadakat programı Hilton HHonors, Hilton HHonors Türkiye Facebook sayfası olan HHonors.com/Turkiye üzerinden hayata geçirilen fotoğraf yarışması ile HHonors üyelerini ve üye olmak isteyen herkesi #anıyakala’maya çağırıyor.
18 Eylül -1 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen yarışmaya katılmak isteyen HHonors üyelerinin, seyahat deneyimlerini fotoğraflayarak anı yakalamaları, Instagram hesapları üzerinden #anıyakala hashtag’i ile paylaşmaları ve Hilton HHonors Türkiye Facebook sayfası üzerinden Instagram hesaplarını onaylatmaları yeterli. Yarışma süresince toplanan fotoğraflar Instagram’ın öne çıkan isimleri Audiosoup, Civilking, Mustafaseven, Ahmeterdemm  tarafından yaratıcılık ve özgünlüklerine göre değerlendirilecek.
Yarışma kapsamında dört talihliye retro fotoğraf stilinin en yeni üyesi Lomography Fisheye fotoğraf makinesi ve tüm Hilton Worldwide Otellerinde geçerli çift kişilik tek gece konaklama hediye ediliyor. Ayrıca yirmi talihli de, uygunluğa bağlı olarak rezervasyonlarını daha konforlu bir odaya yükseltme imkanı, ücretsiz kablosuz internet gibi birçok özel avantaj sunan Hilton HHonors Gold üyeliği kazanacak.
#anıyakala hashtag’ine sahip yarışma fotoğrafları, Facebook.com/HHonorsTurkiye sayfası üzerinden binlerce insanın beğenisine sunulacak. Yarışmanın finali ise, Kasım ayında, 24 kazanan fotoğrafın sunulacağı bir sergi ile yapılacak.