Uncategorized

DigitalAge | 05.12.2011 - 11:48

KurumsalSosyal.com iPhone uygulaması yayında

 KurumsalSosyal.com adlı sosyal sorumluluk platformu artık iPhone uygulaması AppStore’dan indirilebiliyor. Kurumsal sosyal sorumluluk platformu KurumsalSosyal.com’un iPhone uygulaması AppStore’dan indirilebiliyor. Türkiye’de Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) konusundaki farkındalığın artmasına ve şirketlerin sürdürülebilirlik uygulamalarının gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlayan platform KurumsalSosyal.com’a artık iPhone’dan ulaşabiliniyor.  2006 yılından bu yana bağımsız olarak yayın yapan ve bir Gri Creative projesi olan KurumsalSosyal.com’da […]

 KurumsalSosyal.com adlı sosyal sorumluluk platformu artık iPhone uygulaması AppStore’dan indirilebiliyor.

Kurumsal sosyal sorumluluk platformu KurumsalSosyal.com’un iPhone uygulaması AppStore’dan indirilebiliyor.

Türkiye’de Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) konusundaki farkındalığın artmasına ve şirketlerin sürdürülebilirlik uygulamalarının gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlayan platform KurumsalSosyal.com’a artık iPhone’dan ulaşabiliniyor.

 2006 yılından bu yana bağımsız olarak yayın yapan ve bir Gri Creative projesi olan KurumsalSosyal.com’da KSS ve sürdürülebilirlik konulu haberler, makaleler, özel röportajlar, raporlar ve KSS uygulamalarına ilişkin bilgiler yer alıyor. Site ayrıca, proje geliştirmeyi hedefleyen kurumların, mevcut uygulamaları görebilecekleri bir platform olarak işlev görüyor. Kullanıcılar, haftalık e-bültenler aracılığıyla en son KSS uygulamaları hakkında bilgi alabiliyor.

iPhone kullanıcıları, piyasaya yeni sürülen iPhone uygulaması aracılığıyla artık KurumsalSosyal.com’u daha kolay takip edebilecek.

Uygulama: http://itunes.apple.com/tr/app/kurumsalsosyal.com/id457535166?mt=8 linkinden indirilebiliyor.