Skip to main content

Kripto para alım satım platformu Thodex, yeni yıla girerken Porsche Panamera ve yüzlerce teknolojik hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Sektördeki üçüncü yılını kutlayan Thodex, borsasına üye olan ve alım-satım işlemlerini kendi platformu üzerinden gerçekleştiren kullanıcıları arasında yapacağı çekilişle, 1 kişiye son model Porcshe Panamera 4 hediye edecek. Hediye festivalinde ayrıca 100 adet Apple Watch, 50 adet Sony PlayStation 4, 30 adet iPhone 11, 30 adet Samsung S10, 50 adet Macbook Air ve 500 adet Thodex Hediye Kiti gibi yüzleri güldürecek hediye seçenekleri de bulunuyor.

Kampanyanın sosyal medya ayağında ise Özge Ulusoy, Mine Tugay, Rıza Kocaoğlu, Edis, Deren Talu, Pınar Deniz, Zeynep Demirel, Ekin Mert Daymaz, Bahar Şahin, Simge Sağın ve Ebru Şallı gibi birçok ünlü isim ve influencer yer alıyor.

Thodex için, New & Old Media Ajans tarafından hazırlanan reklam filmi de televizyonlarda yeniden gösterilmeye başlanacak. Prodüksiyonunu The House Film’in, yönetmenliğini de Ali Ata Akel’in yaptığı filmde, iki ana karakter üzerinden kampanya anlatılıyor. Reklam filminde her kesimden yatırımcının Thodex’i kullanıp kripto para alıp sattığı vurgulanıyor.