Skip to main content

Coverzz ile cep telefonları renkleniyor, kişiye özel cep telefonu kapakları geliyor Cep telefonları için benzersiz ve kişiye özel kapak tasarımları yapılabilen online platform coverzz.com açıldı. Facebook veya Instagram üzerinden bağlanılan sitede kullanıcılar,…

Coverzz ile cep telefonları renkleniyor, kişiye özel cep telefonu kapakları geliyor
Cep telefonları için benzersiz ve kişiye özel kapak tasarımları yapılabilen online platform coverzz.com açıldı. Facebook veya Instagram üzerinden bağlanılan sitede kullanıcılar, bu ağlarda paylaştıkları fotoğrafları ile kendi özel cep telefonu kapaklarını tasarlayarak yalnızca birkaç adımda sipariş verebiliyorlar.
 
Coverzz.com’a tıklandıktan sonra, Instagram ya da Facebook hesapları ile sisteme giriş yapılması gerekiyor. Bir kez giriş yaptıktan sonra, e.posta adresi ve şifre ile bağlanılabilen sitede, kişinin bu sosyal ağlara yüklemiş olduğu tüm fotoğrafları kullanımına hazır hale geliyor. Dileyen kullanıcılar, tasarımlar için bilgisayarlarındaki fotoğrafları da kullanabiliyor. Kullanıcılar, cep telefonu kapağının rengini belirledikten sonra, kendi fotoğrafları ile benzersiz kapaklarını tasarlayarak, yalnızca birkaç adımda siparişlerini tamamlayabiliyorlar. Tasarımını yaptıkları cep telefonu kapaklarını kendi sosyal ağ hesaplarında paylaşabiliyorlar. 
Şu anda coverzz.com üzerinden, 49 TL karşılığında iPhone 5, iPhone 4, 4S ve Galaxy SIII; 89 TL karşılığında ise iPad modelleri için kapak tasarlanabiliyor. 
Verilen siparişler, kargo ücreti ödemeksizin, 5 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Ödemeler kredi kartı ve PayPal ile yapılabiliyor.