TEKNOLOJİ

DigitalAge | 27.03.2017 - 16:48

Kırmızı iPhone 7’ler Vodafone Red avantajlarıyla geliyor

Vodafone, Apple’ın yeni tanıttığı kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonları için vodafone.com.tr adresi üzerinden sipariş almaya başladı.

Apple’ın (RED) ile 10 yıldır sürdürdüğü başarılı işbirliğinin anısına üretilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition cihazlar, Apple kullanıcılarına AIDS’siz bir gelecek için oluşturulan Global Fon’a katkıda bulunma imkânı veriyor. iPhone ailesinin bugüne kadarki en gelişmiş üyeleri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus(PRODUCT)RED Special Edition, canlı kırmızı renkteki alüminyum kaplamasının yanı sıra gündüz ve gece olağanüstü fotoğraf ve videolar çeken kamera sistemi, bir iPhone’un şimdiye kadar sahip olduğu en iyi pil ömrü, etkileyici sarmal stereo hoparlörleri, kameradan ekrana geniş renk sistemi ve hem suya hem toza dayanıklı tasarımı ile dikkat çekiyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition akıllı telefonları 24 ay taahhütle Vodafone’dan almayı tercih eden aboneler ile Vodafone’un “Akıl Almaz Akıllı Telefon Değişim Kampanyası” ile bir önceki iPhone model telefonunu getiren aboneler, iPhone’un bu özel serisine 1.560 TL’ye varan indirimlerle sahip olabilecek.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition’a özel Vodafone Red teklifleri için www.vodafone.com.tr, iPhone ailesi hakkında detaylı bilgi için www.apple.com/tr adresleri ziyaret edilebiliyor.