İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 15.02.2013 - 10:35

Kaspersky Lab Türkiye ofisinde yeni gelişmeler

Koruma çözümleri sağlayıcısı Kaspersky Lab, stratejik pazarlar arasında gördüğü Türkiye’ye bu yıl daha fazla odaklanacağını açıkladı Kaspersky Lab Türkiye Operasyon Direktörü olarak görevine başlayan Sertan Selçuk, firmanın yeni hedefleriyle ilgili şu açıklamayı yaptı; “2013 için ise hedeflerimiz büyük; yepyeni bir kadroyla yeni ofisimizde, yeni ürünlerimiz ve teknolojilerimizle pazarda daha aktif rol oynayacağız. Özellikle kurumsal alandaki […]



















Koruma çözümleri sağlayıcısı Kaspersky Lab, stratejik pazarlar arasında gördüğü Türkiye’ye bu yıl daha fazla odaklanacağını açıkladı

Kaspersky Lab Türkiye Operasyon Direktörü olarak görevine başlayan Sertan Selçuk, firmanın yeni hedefleriyle ilgili şu açıklamayı yaptı; “2013 için ise hedeflerimiz büyük; yepyeni bir kadroyla yeni ofisimizde, yeni ürünlerimiz ve teknolojilerimizle pazarda daha aktif rol oynayacağız. Özellikle kurumsal alandaki kanal yapımızı daha etkin bir şekilde düzenleyerek, pazar payımızı daha da artırmayı hedefliyoruz.” 
 
Sertan Selçuk, 1999 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında ise Manchester Business School’dan MBA derecesi aldı. İş hayatına 1999 yılında Vodafone Türkiye’de Tedarikçi Yönetim Uzmanı olarak başlayan Selçuk, sırasıyla Eliar Elektronik AŞ’de Uluslararası Satış Yöneticisi, Türk Telekom’un bünyesindeki İnnova Bilişim Çözümleri AŞ’de 7 yıl süre ile Dubai bazlı olarak Ortadoğu ve Afrika Satış ve Operasyon Direktörü görevinde bulundu. Sertan Selçuk, Aralık 2012 itibari ile ise Kaspersky Lab Türkiye ofisinde Operasyon Direktörü olarak çalışmaya başladı. 
Geçtiğimiz yıla kadar, Dubai bölge ofisine bağlı olan Türkiye ofisi, artık doğrudan yönetim merkezinin bulunduğu Moskova’ya bağlı olarak faaliyetlerini sürdürecek.