Skip to main content

Kadınların özel günlerini takip etme, sağlıklı ve rahat bir dönem geçirme dışında çeşitli konularda sorularına yanıt buldukları Pepapp, 2 milyon kullanıcıya ulaştığını duyurdu.

Bir süre önce Erdem Yurdanur ve Kokteyl‘den 225 bin dolar yatırım alan Pepapp‘ın, Bensu Soral Baş‘tan da yatırım aldığını geçtiimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Kadınların PMS, ovülasyon ve regl gibi dönemlerini kolaylıkla takip edebilmeleri ve bu konularda kadınlara yardımcı olan Pepapp, 2 milyon kullanıcıya ulaştı. Uygulamanın 3 milyon kez indirildiğini de belirtelim.

Dijital asistanlığın yanında kullanıcı deneyimini birinci sıraya koyan ve her gün, günün değişen saatlerinde kullanıcılarına, çeşitli konularda bildirimler (push notification) yollayan Pepapp, onlarla samimi bir dilde iletişim kuruyor.

PepQueen’lere özel hizmetler

Pepapp Premium’da yer alan PepLand isimli ülkede, 7 ikonik penguen kullanıcılarına kendi uzman oldukları alanlarda gelişmiş tavsiyeler veriyor. PepLand’in PepQueen’i olan kullanıcılar bu hizmetlerden yararlanabiliyor. Bunlar arasında kitap, film, müzik ve genel kültür bilgileriyle PepArt, günlük burç yorumlarıyla AstroPep, markalardan avantajlı alışveriş tüyolarıyla PepClub, 7/24 sohbet özelliğiyle PepTalk şu an kullanıcılarıyla buluşuyor. Yoga teknikleriyle PepYogi, sağlıklı yaşam tüyolarıyla FitPep ve konunun uzmanı doktorlarıyla PepDoc ise çok yakında PepLand’deki yerlerini alacak.